Απόφοιτοι UI & ΒI Ελλάδος

Πιστοποιημένοι Επαγγελματίες Υγείας

Με εξειδίκευση στην ΚρανιοΙερή Θεραπεία ή/και στη Σπλαχνική Κινητοποίηση

Κυριάκος Καραμπατζιάκης

Εργοθεραπευτής, CST-D

6948079564


Χέυδεν, 15, Αθήνα, 10434

Γεώργιος Μπούρας

Βοηθός Φυσικοθεραπευτή

6971500398


Κουκλουτζά 7, Βύρωνας

Χέυδεν 15, Αθήνα

Bάλια Παπαρδάκη

Φυσικοθεραπεύτρια

6976313391


Xέυδεν 15, Αθήνα

H λίστα των αποφοίτων μας


Ονοματεπώνυμο Τοποθεσία ΚρανιοΙερή Θεραπεία Σπλαχνική Κινητοποίηση
Kυριάκος Καραμπατζιάκης, ΟΤ, CST-D Αθήνα CS1, CS1, CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1, ADV2, CSP1, SICS, BADA, BAEP, CSCN VM1, VM1, VM1, VM2, VM3, AVMVOR, MASP
Διόνυ Ποδαρά Μύκονος CS1, CS2, SER1, SER2, SYMCS, CSCN VM1, VM2, VM3, LT1, MASP
Γιώργος Μπούρας, PΤA Αθήνα, Βύρωνας CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1, CSCN VM1, VM2, VM3, MASP
Χαράλαμπος Τιγγινάγκας Αθήνα CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1, SYMCS, CSWCD VM1, VM2
Βασιλεία Παπαρδάκη Αθήνα CS1, CS2, SER1, CSCN VM1, VM2,VM3, MASP
Κατερίνα Σπυριδάκη Χολαργός CS1, CS2, SER1, SER2, CSP1 VM1, VM2, VM3
Γεωργία Σταθακοπούλου Αθήνα CS1, CS2, SER1 VM1, VM2, VM3, LT1
Αντώνης Παπαδημητράκης Ηράκλειο Κρήτης CS1, CS2, SER1, SER2 VM1, VM2, VM3
Εμμανουήλ Μανωλαράκης Υμηττός CS1, CS2, SER1 VM1, VM2, VM3, MASP
Κωνσταντίνος Πουλής Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1 VM1, VM2, VM3, MASP
Eλένη Νιγιάννη Χαλάνδρι CS1, CS2, CSCN VM1, VM2, VM3, MASP
Λευτέρης Πετρουλάκης Χάνια Κρήτης CS1, CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1
Δημήτρης Κλειτσάκης Άνοιξη CS1, CS2 VM1, VM2, VM3, MASP
Χρήστος Κλειτσάκης Αθήνα CS1, CS2, SER1 VM1, VM2, VM3
Έφη Κοσκινά Βριλήσσια CS1, CS2, SER1, CSCN VM1, MASP
Νικόλας Μαυριδαράς Αθήνα CS1, CS2 VM1, VM2, VM3, VM4, VM5, MASP
Αικατερίνη Ζιάκα Θεσσαλονίκη CS1, CS2 VM1, VM2, VM3, MASP
Ξανθή Μαρίνου Nέα Σμύρνη CS1, CS1, CS2, CS2, CSCN VM1, VM2
Έλενα Κατσιάνα Πτολεμαΐδα CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1
Όλγα Καμπιώτη Χαλάνδρι CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1
Δήμητρα Σκούρα Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1
Αγγελική Τασσόβαλη Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1, SER2, ADV1
Παναγιώτης Αλυγιζάκης Καλλιθέα CS1, CS2, SER1 VM1, MASP
Χρήστος Κούτρας Κομοτηνή CS1 VM1, VM2, VM3, MASP
Ερρίκος Κοέν Θεσσαλονίκη CS1, CS1, CS2, SER1 VM1
Ασημάκης Φαλτάκας Aθήνα CS1, CS2, SER1, SER2 VM1
Ιωάννης Φερούκας Αθήνα VM1, VM2, VM3, VM4, MASP
Ζωή Τζιώτζιου Λάρισα CS1, CS2, SER1, SER2 VM1
Eυστάθιος Καρράς Γαλάτσι CS1, CS2, SER1, SER2, CSP1
Παναγιώτης Σταφυλάκης Ρέθυμνο Κρήτης CS1, CS2, SER1 VM1, VM2
Παναγιώτα Λουίζου Περιστέρι CS1, CS2, SER1, SER2, CSCN
Ελένη Κωνσταντινίδου Θεσσαλονίκη VM1, VM1, VM2, VM3, VM3
Ελένη Πικουλάκη Χαϊδάρι CS1, CS2, SER1, CSCN1
Κατερίνα Μπίτζιου Γέρακας VM1, VM2, VM3, MASP
Σταύρος Τόιλος Μελίσσια CS1, CS2 VM1, MASP
Ιωάννα Πάντου Αθήνα VM1, VM2, VM3
Ζωή Μπομποτά Γλυφάδα CS1, CS2, SER1, SER2
Ντορίνα Ταταράκη Ηράκλειο Κρήτης CS1, CS2, SER1, SER2
Χρυσούλα (Σένη) Μαραγκά Θεσσαλονίκη CS1, CS2 VM1, VM2
Μαρία Πίσσιου Θεσσαλονίκη CS1, CS2 VM1, VM2
Μπέτυ Παπαδοπούλου Καλαμάτα CS1, CS2, SER1, SER2
Νικόλαος Μπαρτζώκας Καρδίτσα CS1, CS2, SER1, SER2
Τόνια Δρακοπούλου Κρυονέρι CS1, CS2, SER1, SER2
Επαμεινώνδας Παπαευαγγέλου Λάρισα CS1, CS2, SER1, SER2
Κατερίνα Κατσιάνα Λάρισα CS1, CS2, SER1, SER2
Ιωάννα Κοτσάφτη Λάρισα CS1, CS1, CS2 , SER1
Παναγιώτα Χαραλαμποπούλου Μαρούσι CS1, CS2, SER1, SER2
Ελένη Καψάλη Νίκαια CS1, CS2, SER1, SER2
Αλεξάνδρα Καλτσογιάννη Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1, SER2
Κατερίνα Παρακαθημένου Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1, SER2
Ιωάννης Ντόβρος Βόλος CS1, CS2, SER1, SER2
Παρασκευάς Παρασκευάς Πειραιάς CS1, CS2, SER1, SER2
Marion Kirkham Κίσσαμος Κρήτη CS1, CS2, SYMCS VM1
Χρύσα Τριανταφυλλοπούλου Χαλάνδρι CS1, CS2, SER1, SER2
Michael Schrader Κολυμπάρι CS1, CS2, SER1, SER2
Μαρία Δημητρίου Σύρος CS1, CS2, SER1, SER2
Βίκυ Μπίλλη Αίγιο VM1, VΜ1, VM2, VM3
Άννα Ραγκούση Σύρος CS1, CS2, SER1, SER2
Αικατερίνη Λαδά Γέρακας CS1, CS2, CSCN1
Χρυσοβαλάντης Σασσάνης Καλογρέζα VM1, VM2, VM3
Ευάγγελος Κουτσός Ιωάννινα VM1, VM2, VM3
Ξένια Μπάρκου Θεσσαλονίκη CS1, CS2 VM1
Αλεξάνδρα Θεόκα Άνοιξη VM1, VM2, VM3
Γιώργος Παντούλας Άγιος Δημήτριος, Αθήνα CS1, CS2, SER1
Magnus Sandberg Αθήνα CS1, CS2, SER1
Ευαγγελία Βέρρη Αγρίνιο CS1, CS2 , SER1
Παναγιώτα Πλυτά Αμφιλοχία CS1, CS2, SER1
Δημήτριος Ντατσιούλης Αθήνα CS1, CS2, SER1
Ιωάννης Σκανδάλης Αθήνα CS1, CS2, SER1
Μαρία Θεοδώρου Αθήνα CS1, CS2, SER1
Αθανάσιος Αναγνωστόπουλος Βάρκιζα CS1, CS2, SER1
Αναστασία Χούλη Χαλκίδα CS1, CS2, SER1
Δημήτρης Κλουβάς Χίος CS1, CS2, SER1
Αλέξανδρος Καρούσος Θεσσαλονίκη CS1, CS2, SER1
Σοράγια Κιλιντζιράκη Αθήνα CS1, CS2, SER1
Νικόλαος Νάκης Γλυφάδα CS1, CS2, SER1
Ειρήνη Παπαδημητρίου Γλυφάδα CS1, CS1, CS2
Κωνσταντίνος Κανέλλος Αθήνα CS1, CS2, SER1
Πέτρος Ζούκας Χαλκίδα CS1, CS2, SER1
Κατερίνα Μαρή Ηράκλειο CS1, CS2, SER1
Γιώργος Βαρδάκης Ηράκλειο CS1, CS2, SER1
Μάριος Αντωνίου Κηφισσιά CS1, CS2, SER1
Ευαγγελία Λιάπη Κηφισσιά CS1, CS2 , SER1
Δήμητρα Μαγκλάρα Αθήνα CS1, CS2, SER1
Σταυρούλα Δήμητρα Μαρτζούκου Αθήνα CS1, CS2, SER1
Βασίλης Φακίρης Λάρισα CS1, CS2, SER1
Guzel Iskadarova Λάρισα CS1, CS2, SER1
Μαρία Τριβέλα Μαρούσι CS1, CS2, SER1
Ντιάνα-Αθανασία Κονδύλη- Γιαννοπούλου Μαρούσι CS1, CS2, SER1
Ελένη Μεσσίδη Ελληνικό CS1, CS2, SER1
Μαρία Θεοδωράτου Πάτρα CS1, CS2, SER1
Λεμονιά Καλλονιάτη Άρτα CS1, CS2, SER1
Ηλίας Κωνσταντάκος Πειραιάς CS1, CS2, SER1
Δημήτρης Μάρκου Θεσσαλονίκη CS1 VM1, VM2
Σοφία Καψαλάκη Βριλήσσια CS1, CS2, SER1
Ελίζα Μάγκλαρη Άγιος Στέφανος CS1, CS2, SER1
Ανδρέας Τσαλκιτζής Χαλκίδα CS1, CS2, SER1
Αντώνης Παππάς Άρτα CS1, CS2
Ανδριάνα Μπακαρόζου Αθήνα CS1, CS2
Αγγέλικα Σπετσέρη Βύρωνας CS1, CS2
Ευάγγελος Φούφουλας Θεσσαλονίκη CS1, CS2
Μαρία Βολάκη Αθήνα CS1, CS2
Αθανάσιος Δήμας Αθήνα CS1 VM1
Νίκη Γιάτσιου Βύρωνας CS1 MASP
Αρσινόη Τσακαλογιάννη Αθήνα CS1 MASP
Αντώνης Κλεισσιάρης Γρεβενά VM1, MASP
Αλκμήνη Γκογκολάκη Χανιά CS1, CS2
Teresa Bernadetta Achdjian Kocol Aθήνα CS1 MASP
Αριστείδης Μπαρουξάκης Δράμα CS1, CS2
Δημήτρης Μπαρουξάκης Δράμα VM1, MASP
Θάλεια Δίτσα Αθήνα CS1, CS2
Σπύρος Νιφόρος Αχαρνές CS1, CS2
Γαλάτεια Οικονομίδου Θεσσαλονίκη CS1, CS2
Νίκος Καστρίτης Χολαργός CS1, CS2
Χρυσούλα Μοσχολούρη Αθήνα CS1, CS2
Δημήτριος Παλαιολόγος Ραφήνα CS1, CS2
Ροδάνθη Τζιεράκη Παγκράτι CS1, CS2
Στυλιανός Μαλεκάκης Χανιά CS1, CS2
Μαγδαληνή Χαλικιά Κέρκυρα CS1, CS2
Θεοφάνη Κουρμπάτσου Λουτράκι CS1, CS2
Καλλιόπη Σακλέου Περιστέρι CS1, CS2
Στεφανία Ιορδανόγλου Βερολίνο CS1, CS2
Σταυριανή Καλαντζή Νάυπλιο CS1, CS2
Μαρία Καραβασίλη Αθήνα CS1, CS2
Χριστίνα Σπηλιωτοπούλου Χαλάνδρι CS1, CS2
Παναγιώτα Παπαθανασίου Πειραιάς CS1, CS2
Γεώργιος Αργυρέας Αθήνα, Σταμάτα CS1, CS2
Χριστίνα Κλεισσιούνη Αθήνα CS1, CS2
Χρυσάνθη Νταφοπούλου Θεσσαλονίκη CS1, CS2
Εμμανουέλα Καραησαΐα Πειραιάς CS1, CS2
Δήμητρα Παπανικολάου Άρτα CS1, CS2
Ελένη Παγώνη Ελληνικό CS1, CS2
Κωνσταντίνος Φυλακτός Αθήνα CS1 VM1
Ελισσάβετ Ειρήνη Σαρδέλη Καλλιθέα CS1, CS2
Παναγιώτα Μπατσαρά Ανάβυσσος CS1, CS2
Στέλιος Οικονομόπουλος Αγία Βαρβάρα CS1, CS2
Βασιλική Τσέλλα Γλυφάδα CS1, CS2
Δημήτρης Καραμανής Αρτέμιδα Αττικής CS1, CS2
Αλέξης Γράψας Αθήνα CS1 VM1
Χαριτίνη Μαγγανά Αθήνα CS1 VM1
Αθηνά Μηλιώτη Αθήνα CS1, CS2
Δήμητρα Νεοφωτίστου Αθήνα CS1 VM1
Lyubov Oynak Αθήνα CS1, CS2
Ευαγγελία Παπαργυροπούλου Αθήνα VM1, VM2
Ευάγγελος Πορτελάνος Αθήνα CS1, CS2
Κατερίνα Σαμψών Αθήνα CS1, CS2
Φωτεινή Δημητρίου Αθήνα CS1, CS2
Ήρα Φωστηροπούλου Αθήνα CS1, CS2
Ελένη Φούντου Αθήνα CS1, CS2
Σοφία Ζωγογιάννη Κορυδαλλός CS1, CS2
Αιμιλία Γυπαράκη Θρακομακεδόνες CS1, CS2
Αγόρω Τσίου Βύρωνας CS1, CS2
Μαρία Σαχά Χαλάνδρι VM1, VM2
Μαρία Θωμά Χαλάνδρι CS1, CS2
Donald Budge Κρήτη CS1, CS2
Ελένη Στάμου Ηράκλειο Κρήτης CS1, CS2
Αγλαΐα Καραγεώργου Λαμία CS1, CS2
Εμμανουήλ Ξενικάκης Ίλιον CS1, CS2
Ελευθερία Σταματίου Καλλιθέα CS1, CS2
Στέφανος Μπούσης Κύργια Δράμας CS1, CS2
Καλλιόπη Πετρίδου Κορυδαλλός CS1, CS2
Παναγιώτης Κόκκαρης Λάρισα CS1, CS2
Άννα Χούρλια Λάρισα CS1, CS2
Μιχάλης Μητροδήμος Λάρισα CS1, CS2
Ιωάννα Ντολίδου Λάρισα CS1, CS2
Κατερίνα Ζδάνη Λάρισα CS1, CS2
Claudia Weppner Mάνη CS1, CS2
Ιωάννης Κοντογιάννης Ν. Ηράκλειο CS1, CS2
Ραχήλ Παπαδοπούλου Νέα Ιωνία CS1, CS2
Απόστολος Παναγιωτόπουλος Νίκαια CS1, CS2
Phenix Gilbert Οία, Σαντορίνη CS1, PA1A
Μαντελένα Κοχυλά Παγκράτι CS1, CS2
Ζωή Μπάτα Παλαιά Πεντέλη CS1, CS2
Αθανασία Αλεξίου Πάτρα CS1, CS2
Μαρία Τσεκούρα Αθήνα CS1, CS2
Αφροδίτη Γιαννιτσάκη Χίος CS1, CS2
Αντώνης Ξηρουδάκης Ρέθυμνο CS1, CS2
Βασίλης Κόκκοτας Γέρακας CS1, CS2
Σοφία Γεωργίου Παλαιό Φάληρο VM1, VM2
Ζωή Κουνδουρά Βριλήσσια SER1, BTD19
Ζαχαρίας Ραφαηλίδης Κατερίνη VM1, VM2
Νικόλαος Αποστολίδης Κιλκίς VM1, VM2
Ιωάννης Πρόδρομος Καραγιάννης Θεσσαλονίκη VM1, VM2
Γεωργία Παπακωνσταντίνου Άγιος Δημήτριος CS1
Φωτεινή Ζωγράφου Αγία Παρασκευή CS1
Πολυτίμη Τσαντοπούλου Αγρίνιο CS1
Μαρία Κόλλια Αμπελόκηποι CS1
Ευάγγελος Σιμπόνης Άνω Πετράλωνα CS1
Ντανιέλα Ελένη Αβαγιάννου Άνω Γλυφάδα CS1
Χρυσούλα Καραδήμου Αργοστόλι CS1
Μαριάνθη Ρατσιάτου Αργοστόλι CS1
Ραχά Ακάρι Αθήνα CS1
Κωστάς Αποστολόπουλος Αθήνα VM1
Γιώργος Αριστείδου Αθήνα CS1
Σάνα Μπουστάντζη Αθήνα CS1
Εμμανουήλ Χριστοφακάκης Αθήνα CS1
Ιάσων Κοριολάνο - Λυκουρέζος Αθήνα CS1
Λεάννα Κοττάκη Αθήνα VM1
Μαρία Δεπούδη Αθήνα VM1
Αθανάσιος Δήμας Αθήνα VM1
Χαρά Δημοπούλου Αθήνα VM1
Όλγα Γερούτη Αθήνα VM1
Τάνια Χριστόβα Αθήνα CS1
Αλεξάνδρα Καλαμπούκα Αθήνα CS1
Γιούλη Καραουλάνη Αθήνα CS1
Θεόδωρος Καρκαλάκος Αθήνα VM1
Βασιλική Κυριακού Αθήνα CS1
Ιωάννης Μαστόρης Αθήνα CS1
Ελευθερία Μουτάκη Αθήνα CS1
Κωνσταντίνα Νικολοπούλου Αθήνα CS1
Γεωργία Παππά Αθήνα CS1
Χρυσούλα Πασχαλίδου Αθήνα CS1
Γεωργία Πέττα Αθήνα VM1
Ασημίνα Πλέσσα Αθήνα CS1
Κωνσταντίνος Σιμόγλου Αθήνα CS1
Φωτεινή Σπηλιοπούλου Αθήνα CS1
Γεωργία Στιροπούλου Αθήνα CS1
Ελένη Τιγγινάγκα Αθήνα CS1
Έλλη Τουλιάτου Αθήνα CS1
Χρυσούλα Τσίου Αθήνα CS1
Ευαγγελία Βερεκέτη Αθήνα VM1
Αθηνά Βιτώρη Αθήνα CS1
Αντώνης Βλισσίδης Αθήνα CS1
Γεώργιος Βογιατζής Αθήνα VM1
Σωτηρία Σταυροπούλου Άνω Ηλιούπολη CS1
Θεοδώρα Κασσάμπαλη Ελληνικό CS1
Αναστασία Φλάκα Ελληνικό CS1
Ναταλία Λουράντου Κηφισσιά CS1
Δήμητρα Ζαχάρου Παλαιό Φάληρο CS1
Ειρήνη Μωϋσόγλου Χαϊδάρι CS1
Θωμάς Πελεκάνος Χαλάνδρι VM1
Αυγούστα Κονταρίνη Αιγάλεω CS1
Αλέξανδρος Αλεξόπουλος Αιγάλεω CS1
Βίκυ Αναστασοπούλου Ελληνικό CS1
Μαγδαληνή Τζανάκου Αθήνα CS1
Γκια Ντουράκη Φιλοθέη CS1
Γιάννα Αθανασοπούλου Γέρακας CS1
Βασιλική Θανοπούλου Γλύφα CS1
Βασίλης Καζαρίδης Χαϊδάρι CS1
Νεκταρία Πατεράκη Χανιά CS1
Μιχάλης Παντούβερης Ηράκλειο Κρήτης CS1
Ασημίνα Τσιρλή Μανωλίδη Χολαργός CS1
Αναστάσιος Μώκας Ηγουμενίτσα CS1
Άννα Μαρία Βλαχάκη Ηλιούπολη CS1
Στάθης Λάζαρης Ηλιούπολη CS1
Παναγιώτης Χατζηπαναγιώτου Ηλιούπολη CS1
Βασίλειος Γούσης Ιωάννινα CS1
Δήμητρα Μάτα Καισαριανή CS1
Νικόλαος Ξενόπουλος Καισαριανή VM1
Ελένη Ζάγκλα Καλλιθέα CS1
Αλεξάνδρα Ειρήνη Σκούρτη Καλλιθέα CS1
Laurence Monce Κάντζα CS1
Ελευθερία Αρχοντή Καρδίτσα CS1
Άρτεμις Τσακάλου Κάτω Πετράλωνα CS1
Απόστολος Τσαρουχάς Καβάλα CS1
Slawa Baginska Κερατέα CS1
Μαρίνα Κοντώση Κερατσίνι CS1
Βασιλική Αθανασία Χαΐτου Κηφισσιά CS1
Αθηνά Ειρήνη Μπάτη Κηφισσιά CS1
Στέλιος Βελκόπουλος Κορυδαλλός CS1
Νίκη Αλεξίου Κως CS1
Ολυμπία Βλιαγκόφτη Κοζάνη CS1
Μαρία Βασιλάκου Μονεμβασιά CS1
Άννα Γκάργκα Λάρισα CS1
Μαρίνα Γούσια Λάρισα CS1
Νικόλαος Κατσογιάννης Λάρισα CS1
Δημήτριος Λαγός Λάρισα CS1
Ναζάρ Μαργαριάν Λάρισα CS1
Εύη Σμουλιώτη Λάρισα CS1
Νικόλαος Θεοδωρόπουλος Λάρισα CS1
Δωροθέα Δήμου Λυκαβηττός CS1
Βασιλική Τσεμπετζή Μαρούσι CS1
Μαριάνθη Παπαδάτου Μελίσσια CS1
Αναστασία Νουρλόγλου Μεταμόρφωση CS1
Δόμνα Κρασσά Νέα Πεντέλη CS1
Μαρίνα Κοντώση Κερατσίνι CS1
Σπυρίδων Γιογλής Νέα Σμύρνη CS1
Μαργαρίτα Φασσιάδη Νέα Σμύρνη CS1
Σοφία Ταμπάκη Ναύπλιο VM1
Φωτεινή Καπαρέλου Νέα Ιωνία CS1
Χριστίνα Βουγιουκλάκη Νίκαια CS1
Δήμητρα Γραμματικού Νέα Σμύρνη CS1
Αλέξανδρος Κυριακίδης MASP
Σαντάλ Χριστοδούλου Παιανία CS1
Κατερίνα Σουρλάγκα Π. Ψυχικό CS1
Κωνσταντίνος Αθανασόπουλος Πάτρα CS1
Ανέττα Καραθανάση Πειραιάς CS1
Ιωάννης Καπράλος Πειραιάς VM1
Ευαγγελία Σηφακάκη Πειραιάς CS1
Καλλιόπη Μπεχράκη Πειραιάς CS1
Σίγκριντ Πριονίδη Πόρτο Ράφτη CS1
Ξένια Μπάρκου Θεσσαλονίκη CS1 VM1
Έφη Τενεκετζή Θεσσαλονίκη CS1
Θεοπέμπτη Ναγοπούλου Θεσσαλονίκη CS1
Στέλλα Τσούτσα Τύρναβος CS1
Φιλια Χαλατσή Χίος CS1
Μαρία Σιδέρη Βασιλικό Εύβοια CS1
Γέωργιος Νάσικας Βόλος VM1
Στέλλα Οικονομάκου Βουλιαγμένη CS1
Γεωργία Αναστασία Μπαρουτά Ζαγορά Πηλίου CS1
Ζωή Μπιλιάλη Ζεφύρι CS1
Μυρτώ Σουλτανιά Αγ. Ανάργυροι CS1
Αιμιλία Γκιόσου Νέα Μάκρη CS1
Σταύρος Τσαπατσάρης Αμπελόκηποι CS1
Άντα Αλεξάνδρα Μανώλα Άνω Πατήσια CS1
Μαγδαληνή Τζιούμα Ελληνικό VM1
Μαρία Μουτζούρη Παιανία VM1
Σταυρούλα Δρόγκαρη Αγία Παρασκευή CS1
Λυδία Λεντζάρη Αθήνα CS1
Έφη Τενεκετζή Θεσσαλονίκη CS1
Iryna Ovcharenko Γλυφάδα CS1
Μαρίνα Αρτελάρη Καλύβια, Αθήνα CS1
Δέσποινα Χιώτη Καλλιθέα CS1
Καλλιόπη Kοτσέλη Νέα Σμύρνη CS1
Αγνή Κοκκαλίδου Χαλάνδρι CS1
Παναγιώτης Παπαδόπουλος Χαλάνδρι CS1
Σοφία Συναδινάκη Ηράκλειο Κρήτης CS1
Δώρα Παπαδάκη Ηράκλειο Κρήτης CS1
Εμμανουήλ Αμερικάς Καλαμάτα CS1
Μάριος Μανάφας Λάρισα CS1
Θεοδώρα Τζιμαγιώργη Λάρισα CS1
Μαρούσα Τσαβαχίδου Πάτρα CS1
Αικατερίνη Αντωνάκη Περιστέρι CS1
Αργυρώ Μανουσιάδου Δραπετσώνα VM1
Ιωάννης Γαλάτος Χορτιάτης CS1
Απόστολος Κοκκίνης Σίνδος CS1
Πολυξένη Αλεξανδρίδου Θεσσαλονίκη CS1
Αναστασία Χαραλαμπίδου Θεσσαλονίκη CS1
Βασιλική Γαρτσώνη Θεσσαλονίκη CS1
Απόστολος Κατραντζής Θεσσαλονίκη CS1
Μάρθα Μενεμενλή Θεσσαλονίκη CS1
Σπυρίδων Μοσχάκης Θεσσαλονίκη CS1
Μαγδαληνή Θεοδοσιάδου Θεσσαλονίκη CS1
Κωνσταντίνος Τσακίρης Θεσσαλονίκη CS1
Μάρκος Βαλσάμης Λυρίτσης Θεσσαλονίκη CS1
Λαμπρινή Πάντου Τρίκαλα CS1
Δημήτριος Εμμανουηλίδης Ξάνθη CS1
Θεόδωρος Λιάπης Λάρισα CS1
Νεκτάριος Μεταξάς Αθήνα CS1
Aλεξάνδρα Μίτα Φάρσαλα CS1
Κατερίνα Κομνοπούλου Φιλοθέη/td> CS1
Μυρτώ Ελένη Μαρκετάκη Παλαιό Φάληρο CS1
Mαρία Τσούλη Ρόδος CS1
Αγγελική Τριανταφύλλου Πιττίδη Κηφισσιά CS1
Αννούλα Μαυρίδου Πάφος CS1
Aθηνά Σιδηροπούλου Πάτμος CS1
Δήμητρα Ευθυμίου Αθήνα CS1
Ιωάννης Παπαβασιλόπουλος Αθήνα CS1
Στυλιανός Γκασδράνης Λάρισα MASP
Δημήτρης Λάμπρου Λάρισα MASP
Αθηνά Δανιήλ Αθήνα CS1
Παναγιώτης Μωυσίδης Κιλκίς CS1
Βίκυ Κατσούλη Αθήνα CS1
Call Now Button